Paieška


Apsilankyk!Reklama

Sūnumi pasidžiaugęs A. Sabonis įvertino 2019 metus: „Lietuvos rinktinė, manau, kad yra savo vietoje“Antradienį Kaune, „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvyko „Krepšinio namų apdovanojimų 2019“ renginys, kurio metu buvo pagerbti geriausi šių metų krepšininkai ir krepšininkės, išrinkta geriausia komanda ir apdovanoti krepšiniui nusipelnę žmonės.Po renginio LKF prezidentas Arvydas Sabonis atsakė į žurnalistų klausimus.

Kokie jums buvo šie metai?

- Patys žinot, patys matėt. Gal ne tiek, kiek tikėtasi. Pergalių visada tikiesi daugiau. Merginos šįmet staigmeną padarė, vaikinams ne visur pasisekė. Lietuvos rinktinė, manau, kad yra savo vietoje, mat neprarado galimybių ir toliau kovoti dėl olimpinio kelialapio.

- Kokie tikslai kitiems metams?

- Kaip galvojate, kokie tikslai gali būti? Tikslai yra pranešti. 1-8 vietos jaunimui, o mums Lietuvos rinktinei patekti į olimpines žaidynes. Merginos kaunasi dėl Europos čempionato, vasarį turime dvejas rungtynes, reikia laimėti.

Ką galite pasakyti apie Domanto šį laimėjimą ir ar esate patenkintas jo tobulėjimu ir žaidimu?

- Malonu, kad vaikas gauna apdovanojimą. Sakiau jam, kad yra išrinktas tarp trijų kandidatų. Jis siuntė klausimą, kaip čia bus viskas. Atsakiau, kad vokas parodys. Jis ramus, nes išvažiavęs kažkur žaidžia.

Kol kas jam kiekvienas sezonas geriausias, nes jis tik lipa į viršų. Šiąnakt net žiūrėjau. Gaila, prisirinko pražangų, gal būtų trigubą dublį surinkęs. Įdomiau, kaip bus, kai po traumos grįš Victoras Oladipo – kaip jie susistyguos ir kur bus.

- Kiti metai jūsų kadencijoje bus paskutiniai. Ką per juos dar norite nuveikti?

- Kažko specialiai nereikia daryti. Viskas, kas buvo užsibrėžta, yra daroma. Ne dėl mūsų kaltės viskas taip užsitęsė su Krepšinio namais, kurie jums gal nelabai patinka. Deja, jie statomi. Tikėkimės, kad pastatys.

Aš jau laukiu olimpinių – duok, Dieve, išeitų mūsiškiai ir... buvo malonu su jumis padirbėti.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama