Paieška


Apsilankyk!Reklama

Pamatysime dar vieną naujoką? „Žalgiris" galvoja apie galimybę stiprintisKauno „Žalgirio“ klubas praneša, kad gynėjas Marius Grigonis gulsis ant operacinio stalo – jam trečiadienį bus atlikta pėdos operacija.Krepšininkams nebūdingą pėdos traumą patyręs vienas iš komandos lyderių iš rikiuotės iškrenta maždaug 3 mėnesiams, tikslesnis nerungtyniavimo laikas bus nustatytas atliekant reabilitaciją.

Dėl skausmo pėdos srityje M. Grigonis pastaruoju metu buvo taupomas „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, o Eurolygoje keletą mačų žaidė nepaisydamas problemų.

„Noriu nulenkti galvą prieš M. Grigonį. Jis nesitreniruoja, prieš Eurolygos rungtynes truputį pasigydo koją nuskausminamaisiais ir bando padėti“, – prieš porą savaičių pagarbą gynėjui atidavė Šarūnas Jasikevičius.

BasketZone.lt žiniomis, „Žalgiris" galvoja apie galimybę stiprintis, kol į aikštę sugrįš M. Grigonis.

Tiesa, rinktoje žaidėjų pasirinkimas labai mažas, tad naujokų paieška gali užsitęsti.

Tuo tarpu LRT.lt šaltiniai teigė, jog kol kas naujokų tikėtis neverta.

Primename, kad turkų spauda praneša, kad Stambulo „Fenerbahče“ klubas gruodžio mėnesį gali imtis permainų savo sudėtyje ir atsisakyti „Žalgiryje“ žaidusio Leo Westermanno paslaugų. Apie tai skaitykite čia.

Šiuo metu Š. Jasikevičiaus auklėtiniai Eurolygoje savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 8 pralaimėjimus bei rikiuojasi 17 vietoje. Tuo tarpu LKL čempionate laimėjo visus 12 susitikimų.

BasketZone.lt kviečia išsakyti savo nuomonę, ar reikia „Žalgiriui“ ieškoti pamainos traumą patyrusiam M. Grigoniui?

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama