Paieška


Apsilankyk!Reklama

Ž. Obradovičius: NBA nėra europiečių trenerių, nes NBA - tai mafijaGarsusis Stambulo "Fenerbahče" strategas Željko Obradovičius pavadino NBA mafijos struktūra."Nė vienas europietis treneris dar nedirbo NBA. Kodėl? Nes NBA - tai mafija, jie nesinaudoja europiečių trenerių darbu ten, - teigia 59-erių serbas. - Niekas nenori apie tai kalbėti, tačiau aš galiu pasakyti, nes manęs nedomina darbas NBA.

Turiu daug draugų, kurie dirba NBA, susitinkame vasarą, jie lankėsi mano treniruotėse, aš su jais bendrauju. Su visa pagarba geriausiai pasaulio lygai, be jokios abejonės, Europoje yra daug trenerių, kurie yra tokio pat lygio, kaip ir NBA treneriai.

Yra daug europiečių trenerių, kurie galėtų dirbti NBA. Pagalvokim apie tai, kas įvyko. Mike'as D'Antoni - amerikietis, jis užaugo kaip treneris Europoje, tačiau išvyko į Ameriką ir treniruoja ten, nes jis - amerikietis. Su Davidu Blattu - tas pats. Trečias - Igoris Kokoškovas, kuris Amerikoje praleido beveik 20 metų. Niekas iš jų nėra europietis treneris."Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama