Paieška


Apsilankyk!Reklama

Galvas pravėdinę žalgiriečiai ruošia spąstus universaliam „Valencios“ puolimui („Žalgiris“ prarado Jokubaitį) (VIDEO)Šešių pralaimėjimų seriją Eurolygoje Kauno „Žalgirio" krepšininkai (3-9) mėgins nutraukti namie, kai penktadienį priims ispanų „Valencios" komandą (4-8).„Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius nesureikšmino fakto, kad turnyrinė padėtis penktadienį verčia siekti pergalės: „Reikia laimėti penktadienį, ateis laikas, reikės laimėti ir antradienį. Po to – kitą penktadienį ir taip – dešimt mėnesių iš eilės.“

Kalbėdamas apie „Valencią“, treneris sakė: „Tai gerai atakuojanti komanda, puolime turi daug pasirinkimo opcijų. Jų žaidimas skiriasi nuo kitų, nes vidurio puolėjai stengiasi išvilioti savo oponentus toliau nuo krepšio. Bojanas Dubljevičius ir Mike'as Tobey tą daro puikiai. Aukštaūgiai dažnai meta iš toli. O atsidūręs prieš žemesnį oponentą B. Dubljevičius stengiasi atakuoti iš po krepšio. „Valencios“ krepšinis laisvas ir mums reikia juos suvaržyti.“

Po sekmadienį LKL pirmenybėse iškovotos pergalės prieš Vilniaus „Rytą“ (78:72) žalgiriečiai turėjo kelias laisvesnis dienas. Pasak Š. Jasikevičiaus, dvi dienas komanda ilsėjosi ir stengėsi pravėdinti galvas. Dabar daug pastangų dedama siekiant kuo greičiau į komandą integruoti amerikietį K.C. Riversą.

Kitas „Žalgirio“ amerikietis Nigelas Hayesas pastaruoju metu atrodo ne toks efektyvus aikštėje kaip anksčiau ir vis rečiau imasi iniciatyvos.

Per pastarąsias ketverias Eurolygos rungtynes N. Hayeso pelnomų taškų vidurkis buvo tik 3,8 taško, o pataikymas žaidimo metu tesiekė 29 proc.

„Viskas logiška. N. Hayesas dabar „mėtomas“ per dvi pozicijas, nes mums reikalinga tokie perstumdymai dėl kitų žaidėjų traumų. Nigelas daro tai, ko mes prašome, jis gerai ginasi, puolime atlieka prasiveržimus, atakuoja iš skirtingų pozicijų, ypač, kai aikštėje nėra Edgaro Ulanovo. Vyksta procesas. N. Hayesas viską daro gerai, o jei dar pataikytų, būtų fantastika“, – paaiškino Š. Jasikevičius.

Šaras taip pat buvo paklaustas apie įžaidėjo Luko Lekavičiaus progresą: „Įžaidėją reikia vertinti pagal tai, kaip komanda atrodo jam būnant aikštėje. Lukui reikia mažinti klaidų skaičių atakuojant, kur jis jau atranda situacijas, kai gali bausti varžovus. Reikia atrasti balansą tarp vadovavimo komandai ir bandymo pačiam baigti atakas. Antra vertus, įžaidėjas su kamuoliu privalo būti agresyvus.“

Šią savaitę „Žalgiris“ prarado dar vieną žaidėją – čiurnos traumą patyrė kitas įžaidėjas Rokas Jokubaitis, kuris negalės žaisti 3-4 savaites. Tiesa, 19-metis krepšininkas Eurolygoje šį sezoną epizodiškai pasirodė tik trejose rungtynėse ir neatliko svarbaus vaidmens.

„Žalgirio“ ir „Valencios“ rungtynės penktadienį Kaune prasidės 20 val.
Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama